تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
خرید گیفت کارت
خرید یخچال ال جی
طراحی لوگو
Tobacco
چطور دختری یا پسری را عاشق کنیم
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
چرا تخلیه چاه شبانه روزی؟
تاريخ : 24 بهمن 1396 | 15:28 | نویسنده : مبنا | بازدید : 0

قطعا بسیار دیدهاید که شغلهای مختلف خود را با عنوان «شبانه روزی» معرفی میکنند. در این بین شغل لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی مستثنی نیست. یعنی لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز شغلی شبانه روزی است و در هر زمان از روز یا شب که نیاز به لوله بازکنی و تخلیه چاه داشته باشید میتوانید از خدمات آن استفاده کنید. اما چه لزومی دارد که لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز شبانه روزی باشد؟ در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

بگذارید در ابتدا کمی در مورد چاه فاضلاب و تخلیه چاه توضیح دهیم. چاه فاضلاب مکانی برای دفع آسان فاضلاب است که در صورت نبود شبکه فاضلاب باید از آن استفاده کرد و مشکلات تخلیه چاه را به جان خرید. مبنای کار چاه فاضلاب به این صورت است که فاضلاب پس از ورود به چاه درون آن انبار شده و پس از مدتی به آرامی جذب زمین میشود. اما اگر این روند دچار مشکل شود چاه سرریز شده و باید با تماس با یکی از شرکتهای تخلیه چاه اقدام به تخلیه چاه نمود. به هر دلیلی ممکن است این روند دفع فاضلاب با مشکل روبرو شود. دلایلی مثل گرفتگی لوله فاضلاب، پرشدن چاه فاضلاب، تولید بیش از اندازه فاضلاب، محدودیت حجم چاه، جنس نامناسب خاک و دیگر دلایل که ممکن است روند دفع فاضلاب را مختل کرده و نیاز به تخلیه چاه را به وجود بیاورند.

در هر صورت اگر به هر دلیلی چاه فاضلاب پر یا سرریز شد و نیاز به تخلیه چاه به وجود آمد باید چه کار کرد؟ اگر این اتفاق در شب روی دهد و در نیمه شب به تخلیه نیاز داشته باشیم چه؟ آن وقت باید چاه ساختمان سرریز شده و تمام فاضلابها از داخل چاه خارج شوند و ما نتوانیم اقدام به تخلیه چاه کنیم چون شرکتهای تخلیه چاه در شب تخلیه چاه نمیکنند؟

اگر چاه فاضلاب پر یا سرریز شود فاضلابهای اضافی از داخل لولههای فاضلاب خارج و وارد ساختمان میشوند. در این صورت اگر به موقع اقدام به تخلیه چاه و رفع مشکل ننمود فاضلاب خانه و زندگی را از بین میبرد. فاضلاب ظاهر وسایل منزل را کثیف میکند و در باطن به درون ساختمان نفوذ میکند. اگر به صورت فوری اقدام به جمع آوری فاضلاب و تخلیه چاه نشود فاضلاب خسارات سنگینی به ساختمان وارد میکند.

اما این خسارات فقط برای ساختمان است. خود چاه که مرکز این فاضلاب است خسارات بیشتری از آن میبیند. چاهی که از فاضلاب پر شده است توسط فاضلاب سشته میشود و دیوارههای آن از بین میرود. این عمل آنقدر انجام میشود که دیگر دیوارهای برای چاه باقی نماند و چاه کاملا تخریب شده باشد.

حال با توجه به این که مضرات ناشی از پر شدن چاه را میدانیم آیا با پر شدن چاه و نیاز به تخلیه چاه باید تخلیه چاه را به تاخیر انداخت. قطعا باید تخلیه چاه فوری انجام شود تا خسارات وارده بر ساختمان کاهش یابد. هرچه سریعتر تخلیه چاه صورت گیرد خسارات وارده کمتر خواهد بود. اگر در نیمه شب چاه پر شود و بخواهیم چاه را تخلیه کنیم باید یک شرکت تخلیه چاه وجود داشته باشد تا بتوان چاه را تخلیه کرد.

شرکتهای تخلیه چاه به خاطر دلایل ذکر شده تخلیه چاه شبانه روزی را انجام می دهند. حتی در نیمه شب نیز اقدام به تخلیه چاه میکنند. اگر شب هنگام چاه فاضلابتان دچار مشکل شد میتوانید با یکی از شرکتهای «تخلیه چاه شبانه روزی» یا «تخلیه چاه فوری» تماس بگیرید و از آنها درخواست تخلیه چاه کنید. شرکتهای تخلیه چاه به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه فوری میکنند. با استفاده از ابزار و وسایل تخلیه چاه حتی در شب نیز چاه شما را تخلیه میکنند.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *