تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
بازی
خرید گیفت کارت
تخلیه چاه شبانه روزی
تاريخ : 24 بهمن 1396 | 15:28 | نویسنده : مبنا | بازدید : 0

قطعا بسیار دیدهاید که شغلهای مختلف خود را با عنوان «شبانه روزی» معرفی میکنند. در این بین شغل لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی مستثنی نیست. یعنی لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز شغلی شبانه روزی است و در هر زمان از روز یا شب که نیاز به لوله بازکنی و تخلیه چاه داشته باشید میتوانید از خدمات آن استفاده کنید. اما چه لزومی دارد که لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز شبانه روزی باشد؟ در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

بگذارید در ابتدا کمی در مورد چاه فاضلاب و تخلیه چاه توضیح دهیم. چاه فاضلاب مکانی برای دفع آسان فاضلاب است که در صورت نبود شبکه فاضلاب باید از آن استفاده کرد و مشکلات تخلیه چاه را به جان خرید. مبنای کار چاه فاضلاب به این صورت است که فاضلاب پس از ورود به چاه درون آن انبار شده و پس از مدتی به آرامی جذب زمین میشود. اما اگر این روند دچار مشکل شود چاه سرریز شده و باید با تماس با یکی از شرکتهای تخلیه چاه اقدام به تخلیه چاه نمود. به هر دلیلی ممکن است این روند دفع فاضلاب با مشکل روبرو شود. دلایلی مثل گرفتگی لوله فاضلاب، پرشدن چاه فاضلاب، تولید بیش از اندازه فاضلاب، محدودیت حجم چاه، جنس نامناسب خاک و دیگر دلایل که ممکن است روند دفع فاضلاب را مختل کرده و نیاز به تخلیه چاه را به وجود بیاورند.

در هر صورت اگر به هر دلیلی چاه فاضلاب پر یا سرریز شد و نیاز به تخلیه چاه به وجود آمد باید چه کار کرد؟ اگر این اتفاق در شب روی دهد و در نیمه شب به تخلیه نیاز داشته باشیم چه؟ آن وقت باید چاه ساختمان سرریز شده و تمام فاضلابها از داخل چاه خارج شوند و ما نتوانیم اقدام به تخلیه چاه کنیم چون شرکتهای تخلیه چاه در شب تخلیه چاه نمیکنند؟

اگر چاه فاضلاب پر یا سرریز شود فاضلابهای اضافی از داخل لولههای فاضلاب خارج و وارد ساختمان میشوند. در این صورت اگر به موقع اقدام به تخلیه چاه و رفع مشکل ننمود فاضلاب خانه و زندگی را از بین میبرد. فاضلاب ظاهر وسایل منزل را کثیف میکند و در باطن به درون ساختمان نفوذ میکند. اگر به صورت فوری اقدام به جمع آوری فاضلاب و تخلیه چاه نشود فاضلاب خسارات سنگینی به ساختمان وارد میکند.

اما این خسارات فقط برای ساختمان است. خود چاه که مرکز این فاضلاب است خسارات بیشتری از آن میبیند. چاهی که از فاضلاب پر شده است توسط فاضلاب سشته میشود و دیوارههای آن از بین میرود. این عمل آنقدر انجام میشود که دیگر دیوارهای برای چاه باقی نماند و چاه کاملا تخریب شده باشد.

حال با توجه به این که مضرات ناشی از پر شدن چاه را میدانیم آیا با پر شدن چاه و نیاز به تخلیه چاه باید تخلیه چاه را به تاخیر انداخت. قطعا باید تخلیه چاه فوری انجام شود تا خسارات وارده بر ساختمان کاهش یابد. هرچه سریعتر تخلیه چاه صورت گیرد خسارات وارده کمتر خواهد بود. اگر در نیمه شب چاه پر شود و بخواهیم چاه را تخلیه کنیم باید یک شرکت تخلیه چاه وجود داشته باشد تا بتوان چاه را تخلیه کرد.

شرکتهای تخلیه چاه به خاطر دلایل ذکر شده تخلیه چاه شبانه روزی را انجام می دهند. حتی در نیمه شب نیز اقدام به تخلیه چاه میکنند. اگر شب هنگام چاه فاضلابتان دچار مشکل شد میتوانید با یکی از شرکتهای «تخلیه چاه شبانه روزی» یا «تخلیه چاه فوری» تماس بگیرید و از آنها درخواست تخلیه چاه کنید. شرکتهای تخلیه چاه به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه فوری میکنند. با استفاده از ابزار و وسایل تخلیه چاه حتی در شب نیز چاه شما را تخلیه میکنند.


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 24 بهمن 1396 | 15:27 | نویسنده : مبنا | بازدید : 0

در مواردی همچون گرفتگی لوله های فاضلاب و سریز شدن چاه فاضلاب ساختمان  زمانی که شما به سمت تبلیغات کاغذی و یا سایت های لوله بازکنی و تخلیه چاه بروید  در تمامی این موارد به واژه هایی مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی ،تخلیه چاه فوری و تخلیه چاه در کمترین زمان مواجه خواهید شد که فقط یک شعار نمی باشد و بر اساس الزاماتی نوشته شده اند یعنی اگر شما در هر ساعت از شبانه و روز  با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید در کمترین زمان در محل حاضر خواهند شد وبا لوله بازکنی با فنر و تخلیه چاه مشکلاتان را حل خواهند کرد.

 

 اما این سوال برای اکثر مردم پیش می اید که چه الزامی است که تخلیه چاه و یا لوله باز کنی شبانه روزی باشد؟

امروزه بسیاری از مشاغل بنا به مهم و حیاتی بودن نوع شغلشان  به صورت شبانه روزی می باشند به عنوان مثال تعدادی از داروخانه ها سطح شهر را دیده اید که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند تا در مواقع مهم و اورژانسی حتی نیمه های شب نیز برای تهیه دارو در دسترس باشند اماواژه ی شبانه روزی فقط مختص مشاغل اورژانسی نمی باشد برخی از مشاغل خدماتی نیز بر اساس  نوع و ضرورت خدماتشان و لزوم دسترسی سریع به ان ها  به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند یکی از این موارد خدماتی شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی می باشند.

همانطور که می دانید دربرخی نقاط شهر تهران به دلیل نبود زیر ساخت سیستم دفع فاضلاب شهری ، ناچار به استفاده از حفر چاه و با قبول دردسر های بعدی ان یعنی تخلیه چاه،لایروبی چاه و رسوب زدایی چاه اقدام به دفع فاضلاب ساختمان خود می کنند.

اما ممکن است چاه فاضلاب به خاطرعوامل مختلفی در هر ساعت از شبانه روز سرریز شود  و اگر سریعا به ان رسیدگی نشود و تخلیه چاه به تاخیر بیفتد باعث می شود که فاضلاب از طریق لوله به درون ساختمان نفوذ کند وعلاوه بر کثیفی محیط،بوی ازار دهنده، نم در برخی نقاط ساختمان رخ دهد.

 خود چاه نیز به علت اینکه مرکز اصلی فاضلاب ساختمان می باشد در زمان پر شدن فاضلاب به قسمت طوقه چینی و گلدانی چاه که عامل ایمنی چاه بوده اسیب می رساند و حتی ممکن است ریزش چاه را به همراه داشته باشد.

با توجه به تمامی اسیب های وارده به چاه در زمانی که پر و یا سرریز می شود اشاره کردیم نباید تخلیه چاه را به تاخیر بیندازیم و شبانه روزی بودن شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی نیز به همین امر می باشد تا در زمان پر شدن چاه فاضلاب ساختمان ها حتی در نیمه های شب با یک تماس در کمترین زمان در محل حاضر شده و با تخلیه چاه از اسیب های احتمالی جلو گیری کنند.

مزیت های تخلیه چاه و لوه بازکنی شبانه روزی این می باشد که در شب به علت خلوت بودن خیابان ها و نبود ترافیک در سطح شهر در زمان  کمتری نسبت به روز در محل شما حاضر شوند.

و از معایب تخلیه چاه شبانه این است که اگر در نیمه های شب از ماشین قدرتمند تخلیه چاه با مکنده (ساکشن) استفاده شود صدای تولیدی توسط ماشین تخلیه چاه  ممکن است باعث ازار همسایگان شود.

اما هدف تخلیه چاه شبانه روزی خدمت رسانی در کمترین زمان و جلو گیری از اسیب های ناشی از پر شدن و سرریز چاه فاضلاب به ساختمان می باشد.

 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,